روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 369
  • 849
  • 1,360,281
هیچ ارتباطی با دولت جدید آمریکا نداریم

سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: با دولت آمریکا هیچ رابطه ای نداریم، در گذشته هم نداشتیم. آنچه ما را برای مدتی به هم مربوط می کرد بحث هسته ای بود که با به ثمر نشستن موضوعات هسته ای نهایتا آن مذاکرات هم به پایان رسید.
بهرام قاسمی در نشست خبری با خبرنگاران در پاسخ به سوالی در باره ارتباط با دولت جدید آمریکا اظهارداشت: هیچ ارتباطی با دولت جدید آمریکا و یا مشاورین رییس جمهوری آمریکا نداریم و آنچه در خصوص مسائل برجام هم می تواند باشد بحث سیاسی نیست و نیاز به گفتمان مجدد ندارد.
قاسمی تصریح کرد: آنچه باقی مانده بحث های فنی است که کانال آن هم بر اساس تفاهمات صورت گرفته آژانس خواهد بود. وی تاکید کرد که بدعهدی های آمریکا هنوز در برخی حوزه ها وجود دارد که مهمترین حوزه، حوزه بانکی است . ما تلاش خودمان را داشته ایم و خواهیم داشت تا طرف مقابل بفهمد و مجبور شود به تفاهماتی که داشته تن دهد.
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: اروپایی ها هم در این خصوص تا حد زیادی با ما همنوا هستند و تلاش می کنند موانع برداشته شود . اگرچه هنوز با توجه به وضعیتی که در آمریکا شاهد هستیم کمی دور از انتظار است با اینحال با تمام توان در جهت احقاق حق ملت ایران تلاش می کنیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز