روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 10
  • 639
  • 1,435,046
هیچ برنامه ای برای واردات اتوبوس دست دوم نداریم

به گزارش شهریار به نقل از شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه، در پی درج اخباری در مطبوعات و رسانه ها مبنی بر ورود اتوبوس دست دوم در اتوبوسرانی های کشور، فرخ جلالی مدیرعامل این شرکت با اعلام مطلب فوق گفت: اتوبوسرانی تبریز در راستای اقتصاد مقاومتی و با استفاده از ظرفیت ها و توان داخلی اقدام به نوسازی و بازسازی از صفر تا صد اتوبوس های فرسوده می کند.
وی ادامه داد: شهرداری تبریز در پی خرید اتوبوس های نو است و از این رو این شرکت هیچ برنامه ای برای وارد کردن اتوبوس دست دوم در دستور کار خود ندارد.
جلالی عنوان کرد: لایحه شهرداری تبریز در خصوص تامین مالی طرح نوسازی ناوگان اتوبوسرانی تبریز و تجویز انتشار اوراق مالی اسلامی با احتساب سود علی الحساب مورد توافق بانک مرکزی به مبلغ ۲۰۰ میلیارد تومان مطرح و مورد تصویب شورا قرار گرفته است که گام مهمی در خرید و نوسازی ناوگان شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز