روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۸/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 1,019
  • بازدید دیروز: 1,264
  • کل بازدید ها: 843,231
هیچ دولتی به وعده خود در مورد اتوبان تبریز- سهند عمل نکرد

مسعود پزشکیان در نشست مشترک مجمع نمایندگان استان و شورای برنامه ریزی با انتقاد از برخی مدیران نسبت به برخی مشکلات گفت: انتظار دارم مدیران در جلسات این چنینی به جای بیان مشکلات به ارائه نیازهای استان بپردازند.
مسعود پزشکیان افزود: افزایش شناخت و آگاهی نمایندگان مردم از مشکلات استان می تواند زمینه ساز تلاش بیش از پیش آنان برای حل مشکلات استان از راههای مختلف همچون جذب اعتبار از دستگاه های مرکز شود.
نایب رییس مجلس شورای اسلامی در بخشی از سخنان خود با انتقاد از عدم تحقق وعده دولت های مختلف در ارتباط با اتوبان تبریز- سهند اظهار کرد: متاسفانه هیچ یک از دولت های سابق به وعده خود در ارتباط با این اتوبان عمل نکرده اند.
نایب رییس مجلس شورای اسلامی ابراز کرد: به جای تخصیص اعتبارات اندک دولت به دهها پروژه باید این اعتبارات را به پروژه های اولویت دار اختصاص دهیم و به ترتیب پیش برویم وگرنه اختصاص چندرغاز اعتبارات محدود دولت به چندین پروژه، دیوانگی است.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز