هیچ رشته دانشگاه آزاد اسلامی حذف نمی شود

علیرضا رهایی در نشست روسای استانها و برخی از معاونان واحدهای دانشگاهی افزود: باید تمامی فعالیت‌های آموزشی با در نظر گرفتن سیاست ارتقاء کیفیت انجام گیرد.برنامه‌ریزی‌های آموزشی و راهکارهای مدیریتی در استان‌ها و واحدهای دانشگاهی نباید آسیبی به فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی وارد کند.
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: رعایت نظم و انضباط آموزشی و نظارت جدی بر فعالیت‌های آموزشی از ضرورت‌هایی است که واحدهای دانشگاهی در سراسر کشور باید به طور جدی دنبال کنند.
وی با بیان اینکه بعد از ساماندهی رشته‌ها و تعیین تکلیف رشته محل‌ها بحث ساماندهی اعضای هیأت علمی دنبال خواهد شد، اظهار کرد: ضوابط مربوط به ایجاد و ادامه فعالیت دوره‌های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری براساس شاخص‌های معتبر آموزشی تدوین و مبنای کار خواهد شد.
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی ارتقاء همه‌جانبه کیفیت در فعالیت‌های آموزشی را از عوامل جذب دانشجو دانست و افزود: افزایش کیفیت در فضای رقابتی فعلی که شامل بسیاری از دانشگاه‌های کشور است، منجر به جذب دانشجو می‌شود. رهایی بر ساماندهی رشته‌ها در واحدهای دانشگاهی تاکید کرد و گفت: در این ساماندهی روسا و معاونان آموزشی باید در نظر داشته باشند که هیچ رشته‌ای حذف نمی‌شود، بلکه ممکن است ظرفیت برخی رشته‌ها تغییر یابد.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz