روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 625
  • 721
  • 1,335,547
هیچ منعی برای ورود گردشگران به ایران نداریم

رئیس سازمان میراث‌ فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری اعلام کرد: ایران هیچ منعی برای ورود گردشگر به کشور ندارد و این فرصت روزبه‌روز بیش از قبل درحال فراهم شدن است.
زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهور در دیدار با کلودیا روت، معاون پارلمان آلمان اظهار کرد: خوشبختانه بعد از اجلاس راهنمایان گردشگری تعداد بسیار زیادی گردشگر جوان از کشورهای اروپایی و امریکایی ایران را برای شش‌ماهه اول سال ۲۰۱۷ به‌عنوان مقصد گردشگری انتخاب کرده‌اند، چون دوست دارند ایران پس‌ از برجام را تجربه کنند.
افزایش تقاضای مردم دنیا برای سفر به ایران اتفاق خوبی بود که پس از برجام رخ داد.
احمدی‌پور با تاکید بر این نکته که گردشگرانی که به ایران سفر می‌کنند، با ضوابط ایران کاملاً آشنا هستند، بیان کرد: در اجلاس راهنمایان گردشگری وقتی درباره نوع پوشش گردشگران بین‌المللی در ایران با راهنمایان صحبت کردم، آن‌ها معتقد بودند که این نوع پوشش متفاوت خود نوعی جاذبه گردشگری است که تجربه جدیدی برای آن‌هاست.
وی اضافه کرد: شاید بسیاری از گردشگران که وارد ایران می‌شوند به‌دنبال جذابیت‌های دیگری در ایران باشند. البته ما سعی کرده‌ایم برای آن‌ها برنامه‌هایی داشته باشیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز