روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 644
  • 1,001
  • 1,356,983
هیچ موردی از مسکن مهر به دلیل مشکلات زیربنایی متوقف نشده است

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به تلاش مضاعف برای اتمام واحدهای مسکن مهر اعلام کرد: هیچ واحد مسکن مهری در آذربایجان شرقی به دلیل وجود مشکلات زیربنایی متوقف نشده است.
محمدصادق پورمهدی در شورای مسکن استان با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه مسکن مهر در آذربایجان شرقی تاکید کرد: بر اساس تدابیری که در سه سال گذشته انجام شده است، واحدهای مسکن مهر استان از لحاظ تامین آب، برق و گاز مشکلی ندارند.
پورمهدی اظهار کرد: هیچ مانعی در شورای مسکن استان برای کمک به رفع مشکلات مساکن مهر وجود ندارد.
وی با اشاره به تسهیلات بانکی ارائه شده به مسکن مهر تاکید کرد: پولی که به عنوان وام داده می شود پول مردم است و باید نسبت به ارائه این تسهیلات وسواس به خرج داد.
معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: ضروری است به میزانی که جهت اتمام پروژه نیاز است و بر اساس شیوه نامه، تسهیلات ارائه شود.در جلسات شورای مسکن استان باید تخصصی تر نسبت به مباحث ساخت و سازها، حاشیه شهرها و بافت های فرسوده رسیدگی کرد.
پورمهدی افزود: باید خدمات زیربنایی و روبنایی و تکنولوژی ساخت مورد بررسی جدی قرار گیرد تا از بروز حوادثی همچون پلاسکو در استان جلوگیری شود. معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی تاکید کرد: ساخت و سازها در جامعه باید تخصصی تر شود و شهرداری ها فقط به صدور پروانه اکتفا نکنند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز