روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 135
  • 721
  • 1,335,057
هیچ نماینده‌ مجلسی در کابینه دوازدهم نیست

سخنگوی هیئت‌رئیسه مجلس در پاسخ به سؤالی درباره اینکه برخی نمایندگان مجلس در لیست کابینه حضور دارند گفت: تا آنجا که می‌دانم هیچ نماینده‌ای در جمع وزرای پیشنهادی نیست.
بهروز نعمتی نماینده مردم تهران و سخنگوی هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی، با اشاره به احتمال معرفی اعضای کابینه دولت دوازدهم توسط رئیس‌جمهور به مجلس شورای اسلامی، گفت: اگر کابینه دولت دوازدهم به مجلس معرفی شوند، ما یک هفته برای زمان برگزاری جلسه رای اعتماد وقت خواهیم داشت که در این مدت نمایندگان برنامه وزرای پیشنهادی را بررسی خواهند کرد.
وی در پاسخ به سؤالی درباره اینکه گفته می‌شود برخی نمایندگان مجلس در لیست کابینه حضور دارند نیز گفت: تا آنجا که بنده می‌دانم هیچ نماینده در جمع وزرای پیشنهادی نیست و اگر هم آقای رئیس‌جمهور نظری به برخی نمایندگان داشتند، نیز این نظر منجر به حضور نمایندگان مجلس در کابینه دولت دوازدهم نشده است.
نعمتی گفت: کمیسیون‌های تخصصی‌ مجلس، برنامه و سابقه کاری وزاری پیشنهادی را بررسی کرده و به دیگر نمایندگان مجلس اعلام خواهند کرد اما ما امیدوار هستیم که مسئله رای اعتماد به وزاری پیشنهادی موجب افزایش تعامل و همکاری بین مجلس با دولت شود چرا که مجلس شورای اسلامی آمادگی همکاری و تعامل با دولت دوازدهم را برای رفع مشکلات کشور اعلام کرده و از هرگونه همکاری و تعامل استقبال می کند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز