روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۳/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 521
  • 899
  • 1,048,938
واحدهای تولیدی نمی‎توانند نیازهای وارداتی خود را تأمین کنند

رئیس اتاق بازرگانی تبریز گفت: واحدهای تولیدی که نیاز به واردات دارند وقتی به سامانه “نیما” مراجعه می‎کنند تا به امروز موفق نشد‎ند نیازهای خود را تأمین کنند.
صمد حسن‎زاده در چهل و چهارمین جلسه شورای گفت‎وگوی دولت و بخش خصوصی استان اظهار کرد: با اعتراض کامیون‎داران مواجهیم و در حال حاضر با ۵۰ تا ۶۰ درصد افزایش قیمت بارنامه صادر می‎شود.
حسن‎زاده تصریح کرد: تفویض اختیار مسوولیت‌ هایی در حوزه ثبت سفارش، گشایش اعتبار و تخصیص ارز اقدام مثبتی است که ابلاغ شده ولی در سامانه ثبت نشده و با عملیاتی شدن آن اتفاقات بسیار خوبی خواهد افتاد.
رئیس اتاق بازرگانی تبریز افزود: پایه قیمت‎های صادراتی قبلا بر اساس قیمت ارز تصویب شده و امروز با کاهش قیمتی که رخ می‎دهد واحدهای صادراتی نمی‎توانند تعهدی انجام بدهند.
لازم به ذکر است، موانع اجرایی بند و تبصره ۱۶ قانون بودجه سال ۹۷، اجرای مصوبات مرتبط با حوزه فرش دستباف استان، پیش‏‌نویس آیین‎نامه پیشنهادی ستاد و کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید، پیشنهادهای کمیته عمران شورای گفت‎وگوی استان در خصوص مشکلات انبوه‎سازان مسکن و ساختمان در فرآیند اخذ خدمات از شرکت‌‏های خدمت‎رسان از جمله مواردی بود که در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفتند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز