روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۴/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 216
  • 696
  • 1,076,747
واحد های تولیدی آبرو و افتخار آذربایجان شرقی هستند

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو گفت: خوشبختانه آذربایجان شرقی صاحب تاجران و صنایع بزرگ و با وجدانی است و از این روست که به شهر اخلاق و اولین ها شهرت یافته است و این واحد های تولیدی آبرو و افتخار استان هستند.
به گزارش خبرنگاران “شهاب‌ الدین بی ‌مقدار” در دوازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر آذربایجان ‌شرقی با تاکید بر اهمیت تهیه مواد اولیه واحدهای تولیدی اذعان کرد: اگر مواد اولیه و خام در دسترس نباشد، هیچ واحد تولیدی توان سرپا ایستادن را نخواهد داشت. لذا واحدهای تولیدی همگن استان در راستای اقدامات خاص برای فراهم نمودن مواد اولیه باید گرد هم آمده و همچنین لازم است تا با افرادی که چندین تن‌ مواد خام وارد کشور کرده اند اما هنوز آن ها را عرضه نکرده‌ اند نیز مقابله کرد.
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو گفت: باید بتوان در برابر مشکلات ایستاد چراکه روز به روز گرانی افزایش می ‌یابد و این به ضرر افرادی است که حقوق ثابت دارند.
وی با ارائه پیشنهادی در خصوص احداث موسسه خیریه ای برای کارآفرینان و ایده‌ پردازان گفت: افراد زیادی برای کارآفرینی با بنده مشورت می کنند که ایده و طرح‌ های خوبی دارند که لازم است برای حمایت همه جانبه این کارآفرینان نوپا بزرگان دست در دست هم دهند.
بی ‌مقدار با تاکید به اینکه گردشگری، خدمات و حمل و نقل نیز از جمله کارآفرینی است، گفت: باید به کارآفرینان این حوزه نیز توجه شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز