روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۲۷
روزنامه ساقی آذربایجان
واردات روغن پالم کاهش یافت

معاون اداره کل نظارت بر فرآورده های غذایی سازمان غذا و دارو گفت: در راستای ارتقای کیفی مواد غذایی واردات روغن پالم را از ۷۵۰ به ۴۰۰ هزار تن در سال جاری کاهش داده ایم.
سمیره صباح با اشاره به مدیریت کلان مقتدر، منسجم و تخصصی در سازمان غذا و دارو، افزود: طی چهار سال اخیر در شاخص های مرتبط با فرآورده های غذایی مانند کاهش واردات پالم و تشخیص سموم محصولات سلامت‌ محور شاهد اقدامات قابل توجهی بوده ایم.
وی ادامه داد: نگرانی هایی در گذشته نه چندان دور درباره سموم محصولات کشاورزی وجود داشت اما اکنون سازمان غذا و دارو توان مطلوبی در پایش سموم محصولات دارد به گونه ای که اکنون شاهد افزایش دو برابری دقت و سرعت در تشخیص سموم محصولات سلامت‌ محور کشور هستیم.
صباح یادآور شد: همچنین کاهش مصرف روغن پالم در کشور با نظارت و پیگیری های سازمان غذا و دارو و برخورد باتولیدکننده های لبنیات متخلف و معرفی آنها به دستگاه قضایی از مهم ترین اقدامات سازمان غذا و دارو در راستای حفظ ایمنی و سلامت مصرف کنند گان بوده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز