روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۰۹/۲۲
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 725
  • بازدید دیروز: 761
  • کل بازدید ها: 488,205
والدین دانش آموزان از سرویس های فاقد مجوز استفاده نکنند

رئیس اداره انجمن اولیاء و مربیان آموزش وپرورش استان گفت: خانواده های دانش آموزان از سرویس های فاقد مجوز استفاده نکنند .
‌اصغرشفائیه اظهارکرد: ارتباط و تعامل بین مدرسه و اولیای دانش آموزان بسیاری از مشکلات در فرآیند تعلیم وتربیت را مرتفع ساخته و حضور پررنگ اولیاء درمدراس انجام برنامه‌های مدرسه را تضمین می‌کند .
وی با اشاره به هفته پیوند اولیا و مربیان اظهارکرد: برنامه های هفته پیوند اولیا و مربیان در سال تحصیلی جاری با شعار «انجمن اولیا و مربیان کارآمد، مدرسه سرآمد» با هدف تقویت تعامل بین خانواده ها برگزار می شود .
وی درخصوص موضوع سرویس های مدارس اظهار کرد: کارگروه ماده ۱۸ در استان از نماینده اولیاء، نماینده شهرداری، نماینده استانداری و آموزش وپرورش تشکیل شده و پیشنهادهایی را برای جذب خودروهای دارای مجوز، جهت سرویس ایاب ذهاب دانش آموزان به مدارس ارائه می دهند تا خدمات بهتری در جهت آرامش خاطر خانواده ها و امنیت دانش آموزان به مدارس معرفی شود .
وی ادامه داد: نقش آموزش وپرروش در موضوع سرویس مدارس، جنبه نظارتی دارد و نرخ سرویس ها توسط شورای کلانشهرتبریز تصویب و اعلام می شود و مدیر مدرسه موظف است سرویس دانش آموزان را از بین خودروهای دارای مجوز که توسط شهرداری ها معرفی شده است، انتخاب کند .
شفائیه با تاکید بر اینکه والدین از سرویس های دارای برچسب که مدرسه تعیین نموده برای ایاب و ذهاب فرزندانشان استفاده کنند، افزود: والدین از بکار گیری سرویس های آزاد خودداری کنند، در غیراین صورت مدرسه هیچ مسئولیتی در قبال مشکلات پیش آمده نخواهد داشت .

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
همگام با تبریز 2018
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز