روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۲
روزنامه ساقی آذربایجان
والیبالیست های سرباز چشم انتظار نفرزاده و تراکتور

به گزارش خبرنگار مهر، تقریبا یک ماه پیش صحبت حضور تراکتورسازی که البته حال و روز خوشی در فوتبال ندارد سر زبان ها افتاد و شنیده می شد نفرزاده قصد دارد این بار با این تیم در لیگ برتر والیبال حضور داشته باشد.
در یکی دو روز اخیر گمانه زنی ها در این خصوص افزایش یافت و حتی این صحبت به میان آمد که تراکتورسازی قصد دارد امتیاز شهرداری تبریز را خریداری کند. اما با توجه به آغاز فعالیت شهرداری برای فصل جدید و نیز صحبت های رئیس هیئت والیبال آذربایجان‌شرقی روشن بود که بحث خرید امتیاز تیم تبریزی صحت ندارد.
تراکتورسازان و شخص نفرزاده قصد دارند یک تیم نظامی را روانه مسابقات کنند و از این رو امتیاز تیم رعد اصفهان که با کسب عنوان نایب قهرمانی در لیگ دسته یک مجوز حضور در لیگ برتر را کسب کرده خریداری می کنند. حتی شنیده می شود عده ای از کادر فنی تیم فصل پیش رعد در کادر فنی نفرزاده حضور دارند.
صحبت های نهایی بین مسئولین تربیت بدنی نیروهای مسلح، آجرلو مدیر عامل تراکتورسازی و نفرزاده صورت گرفته و به زودی مراحل اداری برای حضور تراکتورسازی در لیگ برتر والیبال آغاز خواهد شد.
این خبر قطعا بیش از هر کسی بازیکنان سرباز والیبال را خوشحال می کند بازیکنانی مانند علی نودوزپور و بیژن براتی که این روزها در پادگان نظامی مشغول انجام خدمت سربازی هستند و امیدوارند باز هم فرصت حضور در لیگ برتر را کسب کنند. هرچند امیدواریم چیزی که بر سر تیم های صنایع دفاع و پارسه تهران آمد این بار سر تیم والیبال تراکتورسازی نیاید.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز