روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 558
  • 1,001
  • 1,356,897
وام‌های با سود بالا واحدهای تولیدی و صنعتی را نابود می‌کند

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی گفت: دولتمردان برای احیای واحدهای تولیدی و صنعتی نیمه فعال و غیرفعال اقدام به دادن وام‌هایی با بهره ۳۰ درصد می‌کنند آیا با این وام‌ها صنعت زنده می‌شود؟ به‌جای اینکه صنعت و تولید را زنده کنند آن را نابود می‌کنند.
یعقوب شیویاری در نشست خبری با خبرنگاران شهرستان میانه با اشاره به هجمه‌ها و توطئه‌های دشمنان از بدو انقلاب ازجمله تحمیل جنگ هشت‌ساله علیه کشور اظهار داشت: تأسیس دولت اسلامی از اساسی‌ترین اهداف انقلاب اسلامی ایران بوده و این امر دشمنان را وا‌داشته تا به هر طریقی ازجمله جنگ اقتصادی علیه انقلاب و نظام ما به پا خیزند اما به کوری چشم دشمنان نظام ما در دنیا تثبیت‌شده و دولت اسلامی تحقق خواهد یافت.
نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اتحاد بین مسئولین و مردم سبب پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می‌شود افزود: هرکجا که اتحاد باشد مطمئناً کارها به‌راحتی پیش رفته و مشکلات حل خواهد شد چراکه رضایت مردم از مسئولان رضایتمندی خداوند را به دنبال دارد و مسئولین در خدمت‌رسانی و حل مشکلات مردم باید از یکدیگر پیشی بگیرند.
وی تصریح کرد: اتحاد و اتفاق، نقد و انتقاد سازنده از مسئولین و خدمت صادقانه و خالصانه سبب رفاه هر چه بیشتر مردم و آرامش و آسایش آن‌ها و درنهایت توسعه شهرستان میانه خواهد بود که در این خصوص خبرنگاران با توجه به جایگاهی که دارند می‌توانند در ایجاد اتحاد و همدلی بین مسئولین با مسئولین و مردم با مسئولین نقش مهمی ایفا کنند.
دبیر کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه حل مشکلات مردم شهرستان میانه جزو اولویت‌های کاری بنده است اذعان کرد: از ۸ خرداد ۹۵ که خادم مردم شده‌ام توانسته‌ام با ۱۴ وزارتخانه ارتباط برقرار کرده و با وزرا، معاونین آن‌ها دیدار کرده و مشکلات شهرستان میانه را با آن‌ها در میان گذاشته و از آنان قول مساعدت بگیرم.
شیویاری با اشاره به وظایف نمایندگان مجلس که قانون‌گذاری، نظارت و پیگیری امور مردم از مهم‌ترین آن‌ها است، خاطرنشان کرد: اهالی رسانه می‌توانند بر اساس مسئولیتی که بر عهده‌دارند با آگاهی و زیرکی امور مربوط به نمایندگان را پیگیری نموده و در راستای رفع بسیاری از مشکلات و مسائل شهرستان میانه با نمایندگان تعامل داشته باشند.
نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی همچنین به کمبود اعتبارات در کشور و وضعیت نامناسب دولت اشاره کرد افزود: علی‌رغم مشکلات و کمبودهای موجود ما نمایندگان شهرستان در بسیاری از حوزه‌ها پیگیر مسائل و مشکلات بوده‌ایم که در این راستا شاهد آغاز برخی از پروژه‌ها در میانه و تکمیل پروژه‌های اجرایی هستیم.
وی بابیان اینکه ایران کشوری غنی بوده ولی مدیریتش ضعیف است، اذعان کرد: دولتمردان برای احیای واحدهای تولیدی و صنعتی نیمه فعال و غیرفعال اقدام به دادن وام‌هایی با بهره ۳۰ درصد می‌کنند آیا با این وام‌ها صنعت زنده می‌شود؟ به‌جای اینکه صنعت و تولید را زنده کنند آن را نابود می‌کنند.
شیویاری در پایان به بودجه سال ۹۷ اشاره کرد و افزود: ۶۰ درصد بودجه سال آینده در امور جاری و ۴۰ درصد آن در امور عمرانی و غیره هزینه می شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز