روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 449
  • 761
  • 1,333,150
وان ترکیه مقصد اصلی گردشگران ایرانی

مغازه داران شهر وان ترکیه برای استقبال و میزبانی از گردگشران ایرانی در طول ایام عید قربان آماده می شوند.
به گزارش خبرگزاری آناتولی جودت اوزگوکچه، مدیر منطقه وان اتحادیه آژانس های مسافرتی ترکیه در گفتگو با خبرنگار آناتولی گفت: “مغازه داران شهر وان در ایام عید قربان به دلیل حضور گسترده گردشگران ایرانی در این شهر روزهای پرتلاطمی خواهند داشت”.
وی در این مصاحبه همچنین اظهار داشت:
«گردشگران ایرانی قبل از شروع ایام عید، شور آن را با خود به این شهر آوردند. ظرفیت هتل ها پر شده است. حضور این تعداد گردشگر در تاریخ شهر ما کم سابقه است.
عید قربان چهار روز در ترکیه تعطیل است. در این ایام انتظار داریم علاوه بر گردشگران ایرانی، گردشگران داخلی نیز به شهر سفر کنند».
در همین راستا، امید اونر مدیر یکی از هتل های معروف وان نیز با بیان این که ایرانی ها به این شهر علاقه دارند، گفت: “ظرفیت اکثر هتل ها تکمیل است. ما برای رضایت مشتریان تلاش خواهیم کرد”.
کاووس فتحی، یکی از گردشگران ایرانی حاضر در وان تصریح کرد:
«در دوره های مشخصی به این شهر سفر می کنم. ترکیه و علی الخصوص شهر وان زیبایی های زیادی دارد. اغلب برای دیدن گربه ها و دریاچه وان به اینجا می آییم».
سارا جواهرپور که از تبریز ایران برای خرید به وان آمده است، هم ضمن ابراز علاقه به این شهر گفت: علاوه بر گشت و گذار در این شهر، شب ها نیز در کنار ساحل دریاچه آن تفریح می کنیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز