واژگونی اتوبوس در اتوبان کرج – قزوین ۱۱ مصدوم بر جای گذاشت

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی البرز از مصدومیت ۱۱ نفر بر اثر واژگونی یک دستگاه اتوبوس در محور کرج – قزوین خبر داد.
مهرداد بابایی در گفت‌وگو با خبرنگاران در کرج اظهار داشت: در نخستین ساعات بامداد شنبه ۲۵ فروردین، حادثه واژگونی یک دستگاه اتوبوس در لاین جنوبی اتوبان قزوین- کرج بعد از پل هشتگرد به مرکز اورژانس البرز اعلام شد.
وی افزود: بعد از این حادثه بلافاصله۴ دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس به محل حادثه حرکت کرده و تکنسین‌های اعزامی پس از ارزیابی صحنه، به بررسی وضعیت مصدومین و انجام اقدامات درمانی پرداختند.
رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی البرز بابیان اینکه این حادثه ساعت ۴:۲۲ بامداد به وقوع پیوست منجر به مصدومیت ۱۱ نفر شد،بیان کرد: ۷ نفر از این تعداد مصدومین آقا و ۴ نفر خانم بودند که همگی ضمن دریافت خدمات درمانی به بیمارستان‌های امام جعفر صادق(ع) و امام حسن(ع) منتقل شدند و خوشبختانه بین مصدومین مصدوم بدحال نداریم.
وی با بیان اینکه در حادثه دیگری که ساعت ۴:۴۰ دقیقه در لاین شمالی اتوبان بعد از پل کردان رخ داد بر اثر واژگونی یک دستگاه تریلر و برخورد دو دستگاه خودرو به آن یک مرد حدود ۴۰ سال که راننده خودوری زانتیا بود در دم جان باخت، عنوان کرد: راننده تریلر آقای ۳۵ ساله از خدمات درمان سرپایی برخوردار شده و کمک راننده، آقای ۶۳ ساله توسط آمبولانس به بیمارستان منتقل شد.
بابایی تصریح کرد: از نخستین ساعات وقوع این حوادث ، مسئول EOC اورژانس البرز در محل حضور داشته و اتوبوس آمبولانس مرکز اورژانس ۱۱۵ البرز تا پایان عملیات در محل مستقر بودند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از