روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 972
  • 1,066
  • 1,389,040
واکنش ابهام‌انگیز فیگو به جدایی رونالدو از مادرید

ستاره سابق رئال مادرید و تیم ملی فوتبال پرتغال واکنش ابهام‌انگیزی به احتمال جدایی رونالدو از رئال مادرید داشت.
بعد از متهم شدن کریستیانو رونالدو به فرار مالیاتی خبرهای زیادی درباره تصمیم این بازیکن پرتغالی برای جدایی از رئال مادرید به گوش رسیده است و جالب اینکه خود رونالدو هنوز واکنشی در این زمینه از خود نشان نداده و ترجیح می دهد که سکوت کند.
لوئیس فیگو، هموطن رونالدو واکنش جالبی به احتمال جدایی رونالدو داشت. او گفت: جدایی رونالدو و یا ماندن او در رئال مادرید یک تصمیم شخصی است و به خود او ربط دارد. باشگاه‌های زیادی هستند که رونالدو می‌تواند بعد از جدایی از رئال در آنها بازی کند اما او و هر بازیکن دیگری که در رئال بازی می کند باید به خوبی بداند که باشگاه بزرگ‌تر از هر بازیکن و مدیری است.
او ادامه داد: از نظر من هیچ بازیکنی برای یک باشگاه ضروری نیست. من منظورم رونالدو نیست، بلکه تنها می خواهم بگویم که هیچ باشگاهی تنها به یک بازیکن وابسته نیست حتی اگر این بازیکن بهترین باشد. تاریخ یک باشگاه آن هم باشگاه بزرگی مانند رئال فراتر از هر بازیکن و مدیری است.
فیگو در حالی که در بارسلونا بسیار محبوب بود تصمیم گرفت که راهی رئال مادرید شود تا هواداران بارسا لقب خائن را به او بدهند و هیچ‌گاه کاپیتان خود را نبخشند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز