روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۲/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 282
  • 965
  • 1,043,859
واکنش اسنپ به شیوه جدید کلاهبرداری به‌وسیله تاکسی اینترنتی

با توجه به بروز برخی تخلفات و کلاهبرداری‌ها در حوزه خدمات اینترنتی که مدت‌هاست در کشور باب شده است، یکی از شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات تاکسی اینترنتی به شیوه جدید کلاهبرداری در این حوزه واکنش نشان داد.
به گزارش خبرنگاران با توجه به اینکه اخیراً شاهد برخی کلاهبرداری‌ها در زمینه گرفتن تاکسی اینترنتی هستیم که نهایتا به اخاذی ختم می‌شود، لازم است با مرور این گزارش «شیوه جدید کلاهبرداری با درخواست برای گرفتن تاکسی اینترنتی» در جریان چندوچون این حقه باشید و هرگز برای افراد غریبه از طریق موبایل خود تاکسی اینترنتی سفارش ندهید!
در واکنش به این شیوه جدید کلاهبرداری،‌ یکی از شرکت‌های فعال در این حوزه به پیگیری‌های خبرنگاران پاسخ داد.
روابط عمومی اسنپ در پیگیری ما درباره «ماجرای درخواست اسنپ برای دیگران و کلاهبرداری‌های احتمالی که از این طریق می‌تواند اتفاق افتد»، گفت: بند یک قوانین و مقررات ما به‌وضوح گفته است اگر به هر دلیلی می‌خواهید با حساب کاربری شخصی خودتان برای دیگران اسنپ بگیرید باید بدانید که استفاده از خدمات اپلیکیشن اسنپ نیازمند ساخت حساب کاربری است؛ به‌یاد داشته باشید که مسئولیت رفتار مسافری که برای او اسنپ می‌گیرید در حین سفرش متوجه شماست.
همچنین در آن بند آمده است: اسنپ امکان پیگیری هویت افرادی که با حساب دیگران درخواست سفر خود را ثبت کردند، ندارد و در صورت بروز هرگونه مشکلی به فرد درخواست‌دهنده مراجعه خواهد شد.
بنابراین لازم است بیش از پیش نسبت به اعمال و رفتارهای خود در برابر هر درخواستی هوشیار باشیم تا عواقب تخلفات احتمالی، دامن‌گیرمان نشود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز