روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 346
  • 1,001
  • 1,358,503
واکنش سنگربان رم به احتمال حضور در رئال

سنگربان رم بسیار خوشحال است که مورد توجه رئال مادرید قرار گرفته است و دوست دارد که بازی در کهکشانی‌ها را تجربه کند.
به گزارش ایسنا و به نقل از مدیاست، الیسون بکر، سنگربان ۲۵ ساله رم از زمانی که به ترکیب اصلی این تیم اضافه شده توانسته عملکرد بسیار خوبی از خود نشان دهد. با توجه به این که رئال مادرید به دنبال جذب یک دروازه‌بان بزرگ است از دروازه‌بان رم هم به عنوان یکی از گزینه‌های حضور در رئال مادرید سخن به میان می‌آید.
این دروازه‌بان برزیلی خوشحال است که تیمی مانند رئال مادرید او را می‌خواهد. او گفت‌: این که رئال مادرید من را می‌خواهد برایم بسیار خوشحال کننده است. رسانه‌ها از توجه رئال مادرید به من خبر می‌دهند و این نشان می‌دهد که من عملکرد خوبی در رم داشته‌ام.
او ادامه‌ داد: هر بازیکنی از این که تیمی بزرگ مانند رئال مادرید او را بخواهد خوشحال خواهد شد و من هم باید اعتراف کنم که چنین حسی دارم. با این حال از حضور در رم حوشحالم و نهایت تمرکزم را روی این باشگاه خواهم گذاشت.
الیسون برزیلی از روزهای سخت خود در رم گفت‌: وقتی به رم آمدم به من می‌گفتند که فصل نخست بازی به تو نخواهد رسید چرا که بازیکنی که وارد سری A می‌شود فصل نخست فقط باید تجربه کسب کند. این در حالی بود که من به توانایی خود ایمان داشتم و بیرون ماندن از ترکیب رم برایم آزار دهنده بود. بسیار خوشحالم که امکان بازی کردن پیدا کرده‌ام و می‌توانم برای رم به میدان بروم. می‌خواهم با درخشش در رم در تیم‌ ‌ملی فوتبال برزیل هم به میدان روم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز