روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
واگذاری اولین پلاک از شهرک صنعتی اسکو

فرماندار اسکو از واگذاری اولین پلاک از شهرک صنعتی این شهرستان خبرداد.
مرتضی محمدزاده در گفت و گو با خبرنگار ان درخصوص آماده سازی شهرک صنعتی اسکو گفت: مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان، جلسه ای با مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی ایران داشتیم که در این جلسه ضمن بررسی آخرین وضعیت پیشرفت آماده سازی شهرک صنعتی اسکو، از ایشان درخواست شد هر چند آماده سازی شهرک تمام نشده است اما برای تسریع در بهره برداری، اولین پلاک از شهرک با قیمت برآوردی برای یک سرمایه گذار که مشتاق احداث اولین واحد می باشد، واگذار شود تا ضمن آماده سازی داخلی شهرک، عملیات احداث اولین واحد هم شروع شود.
وی افزود: با موافقت مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی ایران و همچنین مدیر عامل استان، اولین پلاک به زودی به یک صاحب سرمایه اسکویی واگذار می شود تا با اخذ مجوزهای لازم اولین واحد فرآوری محصولات کشاورزی که مهمترین پتانسیل شهرستان می باشد، احداث شود.
فرماندار اسکو در خصوص آخرین وضعیت پیشرفت آماده سازی شهرک گفت: با حرکت جهادی که مدیر عامل محترم شهرک انجام داده در حال حاضر همزمان با آماده سازی مسیر ورودی، یک پیمانکار نیز در حال آماده سازی داخلی شهرک می باشد و با دومین پیمانکار هم تا هفته های آتی قرارداد منعقد خواهد شد.
همچنین بر طبق توافقات انجام شده با شرکت گاز و برق استان، عملیات انتقال تاسیسات هم بزودی آغاز خواهد شد.
محمدزاده در پایان با مدیریت جهادی تلاش می کنیم اولین فاز شهرک صنعتی شهید نیرومند اسکو در حداقل زمان ممکن به چرخه تولید و اشتغال وارد شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز