روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 128
  • 817
  • 1,357,284
واگذاری بیش از ۸۰۰ واحد مسکونی مسکن مهر در شهرستان ملکان

مدیر بنیادمسکن ملکان گفت: طی سال های ۹۳ تا ۹۵ تعداد ۸۱۹ واحد مسکونی در قالب مسکن مهر به متقاضیان عضو تعاونی‌های مسکن این شهرستان واگذار شده است.
یاسر داداش‌زاده در جلسه شرکت‌های تعاونی مسکن ملکان، با اعلام این مطلب افزود: تعاونی فرهنگیان، محلات جبیرند و قازانلو، قالیبافان، کارگران،توسعه مسکن، کوثر، سپاه،محلات گلجه و آببره و انجمن خیرین از جمله تعاونی‌هایی هستند که از واحدهای مسکونی مسکن مهر بهره مند شده‌اند.
وی افزود: تعاونی مسکن مهر با ۴۴۶ واحد، انجمن خیرین با ۱۰۲ واحد، محلات جبیرند و قازانلو با ۷۳ واحد و محلات گلجه و آببره با ۶۹ واحد مسکونی بیشترین سهم را در این راستا به خود اختصاص داده‌اند و کارگران ۳۲ واحد، سپاه ۳۰ واحد، قالیبافان ۲۷ واحد، کوثر ۲۳ واحد و فرهنگیان ۱۷ واحد مسکونی در مسکن مهر ملکان دارند.
وی افزود: برای احداث این واحدها تسهیلات بانکی با کارمزد پایین اعطاء شده و این واحدها از ۹۷ تا ۱۰۰ درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار هستند.
مدیر بنیاد مسکن ملکان به آمار متقاضیان گروهی و انفرادی معرفی شده به بانک جهت دریافت تسهیلات اشاره کرد و اظهار کرد: تعداد ۲۲۱۱ نفر تاکنون به صورت گروهی و انفرادی در قالب تعاونی‌ها، انبوه‌سازی،بهزیستی، انجمن خیرین و انفرادی جهت بهره مندی از تسهیلات مسکن به شعبت بانک‌ها معرفی و وام خود را دریافت کرده‌اند.
وی افزود: این تسهیلات در سه مرحله به ۱۲۴۵ نفر بصورت انفرادی، ۵۸۱ نفر بصورت انبوه سازی،۱۰۲ نفر انجمن خیرین و ۱۷ نفر خانواده‌های تحت پوشش بهزیستی پرداخت شده است.
وی همچنین به آمار صدور سند در شهرستان ملکان از سال ۹۲ تا ۹۵ نیز اشاره کرد و گفت: از سال ۹۲ تاکنون تعداد ۲۷۱۲ سند شهری و همچنین ۱۸۵۷ سند روستایی صادر شده است.
داداش زاده افزود: طی سال‌های ۹۳ و ۹۴ نیز تعداد ۱۲۰ تن از تسهیلات قرض الحسنه مسکن روستایی بهره‌مند شده‌اند که ۷۰ فقره مربوط به سال ۹۳ و ۵۰ فقره مربوط به سال ۹۴ بوده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز