روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 770
  • 1,066
  • 1,388,838
واگذاری خودرو به مددجویان روستایی کمیته‌امداد بدون ضامن و چک کارمندی

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) از واگذاری ۵۰۰۰ خودروی وانت نیسان با تخفیف ۷ درصدی به مددجویان مناطق محروم و روستایی کمیته امداد خبر داد و گفت: خودروها با هدف اشتغالزایی و تقویت اقتصاد در مناطق محروم و روستایی تا شهریورماه به مددجویان شناسایی شده تحویل می‌شود.
سید پرویز فتاح در مراسم انعقاد تفاهم‌نامه “واگذاری ۵۰۰۰ دستگاه وانت به مددجویان کمیته امداد در جهت اشتغالزایی آنان” که با حضور مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید و مدیرعامل شرکت خودروسازی زامیاد در محل کمیته امداد برگزار شد، گفت: با واگذاری این ۵۰۰۰ دستگاه خودروی وانت اشتغال و کسب درآمد پایدار برای ۵۰۰۰ خانواده تحت پوشش کمیته امداد در قالب هم‌افزایی منابع تسهیلات و امکانات ایجاد خواهد شد.
وی در ادامه گفت: یکی از اهداف بسیار مهم کمیته امداد آن است که بتواند به مددجویان خود ابزار کار جهت توانمندی آنها ارائه کند تا آنها بتوانند معیشت مناسب داشته باشند.
رئیس کمیته امداد در ادامه با تاکید بر آنکه اصل ماموریت کمیته امداد توانمندسازی و تقویت اقتصاد خانواده های مد جویان است،و امیدواریم در این ره موفق باشیم .

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز