روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 125
  • 826
  • 1,439,391
واگذاری شرکت کشت و صنعت مغان تصمیم ملی بود

استاندار اردبیل با اشاره به اینکه واگذاری کشت وصنعت مغان تصمیم ملی بود, گفت: امنیت شغلی کلیه کارکنان شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان را تضمین می کنیم.
اکبر بهنام جو استاندار اردبیل در نشست خبری با خبرنگاران شهرستان پارس آباد با اشاره به فروش شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان افزود: طبق اصل ۴۴ قانون اساسی واگذاری شرکت مغان یک قانون بود و باید عملی می‌شد بطوریکه اصلی‌ترین دغدغه ما نحوه واگذاری آن بود که خوشبختانه اهلیت. شخصی که هم اکنون برنده مزایده شده برای ما محرز شده است.
وی ادامه داد: شرکت برنده یکی از برندهای معروف صنایع‌ تبدیلی و تکمیلی در کشور است که به ۶۲ کشور جهان صادرات دارد و صادرات این شرکت از صادرات استان اردبیل بیشتر است.
استاندار اردبیل با اشاره به اهلیت شرکت خریدار تصریح کرد: سرمایه‌گذاری که شرکت مغان را خریده هم اکنون ۱۵ هزار پرسنل دارد و هر روز به خط تولید خود اضافه می‌کند و متعهد شده در زمان اندک کارخانه های صنایع تبدیلی و تکمیلی را در شهرستان پارس آباد تاسیس کند.
وی با اشاره به شائبه های موجود در خصوص تعدیل نیروهای شرکت مغان پس از واگذاری افزود: امنیت شغلی کلیه کارکنان شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان را تضمین می کنیم چنانچه اگر شرکت خریدار به تعهدات خود عمل نکند قرارداد منعقده بدون تشریفات اداری فسخ خواهد شد.
نماینده عالی دولت در استان اردبیل همچنین با اشاره به جزئیات و کلیات قرارداد شرکت مغان تأکید کرد: از یک سال پیش پیگیری‌های انجام داده ایم و در حال تهیه مکانیزمی هستیم تا در یکی دو سال آینده پول حاصل از فروش شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان در شهرستان پارس‌آباد هزینه شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز