روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۳/۰۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 648
  • 884
  • 1,046,893
وجود افراد فرصت طلب در جامعه، به تربیت ناصحیح در مدارس باز می‌گردد

نماینده‌ مردم بستان‌آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه امروز شاهدیم عده‌ای افراد فرصت‌طلب به علت تربیت ناصحیح در مدارس، بازار را دست گرفته‌اند و باعث گرانی و بالا رفتن قیمت ارز شدند که کنترل آن توسط مسئولان سخت شده و مردم جامعه را ناامید و معذب کرده‌ است.
محمد وحدتی در مراسم تودیع و معارفه‌ی مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان‌، با تاکید بر اهمیت نوسازی و تجهیز مدارس برای آماده‌سازی نیروهای انسانی برای جامعه افزود: درصدی ازمشکلات امروز کشور مربوط به فشارهای خارجی و امپریالیسم است، اما بخشی از مشکلات مربوط به مدیریت نیروهای انسانی است. امیدواریم با پرورش‌ و آموزش‌ خوب و ساختن مدارس با کیفیت بتوانیم به این مسائل پایان دهیم و ایرانی بسازیم که الگوی جهانیان شود و بتوانیم به صورت مستحکم در برابر توطئه‌های استکبار جهانی بیاستیم و انقلاب و فرهنگ خود را به دیگر کشورها ارائه دهیم.
وی یادآور شد: در مجلس دهم شورای اسلامی، هر موقع طرح و لایحه‌ای به نفع اقشار پایین جامعه یا به نفع آموزش و پرورش مطرح می‎‌شود تمام نماینده‌ها بدون در نظر گرفتن حاشیه‌ها و بدون پرداختن به مسائل سیاسی به تصویب آن کمک می‌کنند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز