روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۰۹/۰۲
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 153
  • بازدید دیروز: 887
  • کل بازدید ها: 465,077
وجود ۱۰ تا ۱۲ میلیون حاشیه‌نشین در کشور

قائم مقام وزیر تعاون، کارو رفاه اجتماعی گفت: حدود ۱۰ تا ۱۲ میلیون جمعیت حاشیه‌نشین در کشور وجود دارد که عوارض زیادی را برای کودکان کار در این مناطق ایجاد کرده است.
ابوالحسن فیروزآبادی  با اشاره به تغییرات رشد جمعیتی، موضوع کودکان کار را حائز اهمیت دانست و گفت:حاشیه‌نشینی عوارض زیادی برای کودکان در این مناطق دارد و ایجاد ١٠تا ١٢ میلیون جمعیت حاشیه‌نشین تغییرات سریع جمعیتی را در این مناطق ایجاد کرده است.
وی با اشاره به تغییرات رشد جمعیتی، افزود: در این نشست در ارتباط با مشاغل پرخطر کودکان به ویژه زباله‌گردی، گزارش‌هایی توسط سازمان‌های مردم نهاد ارائه شد و با توجه به ظرفیت قانونی خوبی که در این حوزه وجود دارد با تشکیل یک کارگروه نسبت به حل این معضل اقدام خواهیم کرد.
قائم مقام وزیر تعاون، کارو رفاه اجتماعی ادامه داد: در این نشست در رابطه با کودک‌آزاری نیز در این نشست بحث شد و با توجه به اهمیت موضوع، کارگروهی در این خصوص تشکیل خواهد شد تا به بررسی همه جانبه این مساله بپردازیم.
فیروزآبادی همچنین گفت: مسأله اختصاص بیمارستان‌هایی ویژه کودکان کار و خیابان توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در تهران مطرح شد که دبیرخانه شورای ساماندهی کودکان کار و خیابان این مسئله را نیز پیگیری خواهد کرد.
قائم مقام وزیر کار گفت: در زمینه لایحه حمایت از کودکان بحث شد که دبیرخانه این موضوع را نیز پیگیری و نتیجه را به اطلاع شورای ساماندهی کودکان کار و خیابان می رساند.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
همگام با تبریز 2018
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز