روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 258
  • 749
  • 1,336,743
وجود ۳ طیف مختلف در شورای شهر تبریز، حصول نتیجه را سخت می‌کند

عضو شــورای پنجم شــهر تبریز بــا تاکید به اینکــه در حال حاضر تمرکز اعضای شــورا برای انتخاب شــهردار روی گزینههای معرفی شــده اســت، ادامه داد: البته احتمال اینکه در صــورت انصراف گزینهه ای مورد نظر روی گزینه هــای دیگر نیز تمرکز کنیم، وجود دارد و اجباری در این موضوع وجود ندارد که حتما شهردار تبریز یکی از این گزینه های معرفی شــده باشد و امکان تغییرات وجود دارد.وی در پاسخ به اینکه شورای پنجم فرصت ســه ماهه برای انتخاب شــهردار داشــته ولی چرا اقدامی در این خصوص انجام نداده است، گفت: اعضای شــورای پنجم نزدیک به ۱۰۰ ســاعت جلسه برای امور جاری شهرداری برپا کرده که بیش از ۱۵ جلسه مختص انتخاب شهردار بود. نیکوخصلت اضافه کرد: صحبتهایی از قبیل اینکه شــورای جدیــد به دلیل عدم پرداخت حقالزحمه در این ســه ماه جلسه برگزار نکرده، صحت نداشته و حتی اکثر اعضای شورای شــهر تبریز برای برگزاری جلســات در طول چهار ســال نیز پولی نمیخواهند و بدون هیچ چشمداشت مالی جلسات را برگزار خواهند کرد. وی گفت: ۲۱ نفر از لیســت اعضای شــورای تهران از یک لیست هستند در حالی که بین اعضای شورای شهر تبریز هر سه طیف اصولگرا، اصالح طلب و مستقل وجود دارد. منتخب شــورای پنجم شهر تبریز با تاکید به اینکه اگر شورای پنجم شهر تبریز در جلسه اول هیات رئیسه با رای بالای ۱۲ نفر تشکیل داده نشان از تعامل، همکاری و تلاش بی وقفه این اعضا و برپایی جلســات در سه ماه بوده است، عنوان کرد: تمام اعضای شورای پنجم تبریز تالش و هدف خود را در راستای حفظ یکپارچگی بین اعضا گذاشتهاند تا به تبع آن منافع مردم نیز حفظ شود. نجفی فردی ملی و فرامنطقهای برای تبریز بود وی با ســپاس و قدردانی از شــهردار ســابق تبریز ابراز کرد: دکتر نجفی فردی ملی و فرامنطقهای برای تبریز بوده که در چهار ســال رکود اقتصادی، زحمات زیادی برای شــهر کشیده و تنشهای زیادی را متحمل شدهاند و اینکه همیشه دغدغه و تعصب شهر تبریز را داشتند بسیار با ارزش است. نیکوخصلت افزود: امید اســت بتوانیم با برگزاری مراســم با شــکوه و در خور شأن شهردار تبریز، ذرهای از خدمات و زحمات شهردار سابق تبریز را جبران کنیم

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز