روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 658
  • 852
  • 1,331,898
وجود ۳۴۰ واحد صنعتی در ارس

معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد ارس از وجود ۳۴۰ واحد صنعتی در ارس خبر داد و افزود: ۱۴۱ واحد توانستند از سیستم بهین‌یاب سازمان صنعت، معدن و تجارت پروانه بهره‌برداری اخذ کنند و ارس اولین منطقه آزاد ایران است که سیستم بهین یاب را راه انداخته و از نظر تعداد واحد ثبت شده در این سیستم رتبه اول کشوری را دارد.
باقرزاده با اشاره به اینکه منطقه آزاد ارس ۱۴ درصد اعتبارات رفع موانع تولید استان در سال ۹۵ را جذب کرده است، خاطرنشان کرد: اکثر واحدهای صنعتی ارس با ظرفیت متوسط به بالا فعالیت می‌کنند، باتوجه به کم بودن موانع، ارایه‌ی خدمات باکیفیت و کم بودن بروکراسی اداری، واحدها هیچ مشکلی با سازمان منطقه آزاد ارس ندارند، موانع و مشکلات واحدهای مستقر در ارس ملی بوده و به قوانین سرزمین اصلی بازمی‌گردد.
وی افزود: وضعیت واحدهای مستقر در ارس بسیار بهتر از وضعیت واحدهای مستقر در سایر نقاط آذربایجان‌شرقی است، هیچگاه تصمیمات مشکل‌ساز برای واحدهای صنعتی اتخاذ نمی‌کنیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز