روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 523
  • 749
  • 1,337,008
وجود ۳/۵ میلیون مشترک تلفن همراه در آذربایجان شرقی

مدیر مخابرات منطقه آذربایجان شرقی یوسف شکوری در نشست زیرساختها و نحوه همکاری شرکت مخابرات ایران با شرکت های نوپا در آذربایجان شرقی افزود: مخابرات استان با دارابودن ۱/۶ میلیون شماره تلفن ثابت و بیش از ۳/۵ میلیون مشترک تلفن همراه و ۱۰۳۴۰ کیلومتر فیبرنوری در اقصی نقاط استان ، فراهم نمودن بیش از ۱۲ گیگابابت برثانیه پهنای باند برای انتقال داده پوشش آنتن دهی صد در صدی جاده ها و سیصدهزار مشترک ADSL و اجرای پژوره FTTH می تواند بسترلازم را برای فعالین حوزه ICT فراهم نماید.
علمایی مشاور مدیر عامل و مجری شرکت های نوپا گفت : تولید ثروت از محل فروش و واگذاری ایده های بالغ شده و حضور در بازار به عنوان سرمایه گذار خطر پذیر در زیست بوم کارآفرینی برای کمک به تجاری سازی ایده ها ، از اولویت اهداف شرکت مخابرات ایران است و این شرکت اقتصاد مبتنی برکار آفرینی دانش بنیان و درونزا که منجر به تولید و اشتغال شود را مبنای کارخود قرار داده است.
وی ضمن برشمردن پتانسیل های شرکت مخابرات ایران گفت: این پتانسیل ها می تواند منبعی برای تولید ، اشتغال و افزایش درآمد و توسعه منطقه شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز