روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 491
  • 773
  • 1,386,724
وحدت اصولگرایان به روایت تاج الدینی

حجت الاســلام محمدرضا میرتاج الدینی معاون پارلمانــی احمدی نژاد گفته: وحدت عام هم در جهت وحــدت گفتمان و هم وحــدت کاندیدا مد نظــر جریــان اصولگرایی اســت. نکته دوم وحدت کاندیدایی اســت. این به این معنا نیست که کاندیدای فردی مســتقل نداشته باشیم. طیف اصولگــرا کاندیــدای اصلــی اش را مشــخص میکنــد ولی ممکن اســت برخی افراد به صورت مســتقل بیایند. در انتخابات هــای قبلی هم همین طــور بــوده و همواره بــا وجــود دو کاندیدایی اصلی افراد مســتقل هم مطرح بوده اند. آنچه در جبهه اصولگرا هدف گذاری شــده این است که کاندیدای اصلی مشــخص باشد و همه در جهت تقویــت او بیایند. اما شــیوه و روش رســیدن به کاندیدای اصلی در داخــل طیف های اصولگرا بررسی می شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز