روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
وداع تلخ تراکتور از جام جذفی

تیم استقلال خوزستان با پیروزی مقابل حریف تبریزی به نیمه نهایی جام حذفی صعود کرد .
در شرایطی که تراکتور با اخراج حاتمی ده نفره شده بود در نیمه دوم وقت اضافی به یک پنالتی رسید ؛ اما پنالتی ایرانپوریان را شیخ ویسی مهار کرد تا بازی به ضربات پنالتی برود و در آنجا نیز یک مهار پنالتی دیگر از سوی دروازه بان استقلال خوزستان باعث صعود این تیم شد .
در تراکتور محمدرضا مهدی زاده و محمدرضا آزادی دو بازیکن جوان ضربات خود را هدر دادند و در استقلال خوزستان هم کلدومارینی ، سلمان بحرانی ، میثم دورقی ، علیرضا زندوی پنالتی های خود را گل کردند .
دیدار دو تیم در نیمه اول را در مجموع می توان پایاپای ارزیابی کرد ، اما شاگردان یحیی گل محمدی کنترل بیشتری بر توپ و میدان داشتند و شاگردان عبدالله ویسی بیشتر سعی در استفاده از فاکتور سرعت در ضدحملات و همینطور ضربات ایستگاهی داشتند که البته بدشانسی مانع این شد تا در این مسابقه شاهد گل باشیم و نیمه اول با تساوی بدون گل خاتمه یافت . در نیمه دوم اصلا بازی خوبی از دو تیم شاهد نبودیم و تنها ضربه مارینی که به دیرک دروازه زده شد ، مهم ترین اتفاق بازی بود تا دیدار دو تیم به وقت های اضافه کشیده شود .
در وقت های اضافی هم همین روند ادامه داشت و تیم استقلال خوزستان با وجود اینکه یک یار بیشتر داشت ، دست به آب و آتش نمی زد . در دقیقه ۱۱۳ وقت های اضافی حرکت اسماعیلی فر یک پنالتی برای تراکتورسازی به ارمغان آورد ؛ ولی ایرانپوریان این فرصت مسلم را از دست داد تا علیرغم التهاب بازی در دقایق پایانی تعیین نتیجه به ضربات پنالتی کشیده شد تا این دیدار با نتیجه ۴ بر ۳ به سود آبی پوشان خوزستانی به پایان برسد و تراکتور نیز وداع تلخی از جام حذفی داشته باشد .
امیر غلامی زاده

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز