روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۹/۲۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 640
  • 530
  • 1,190,522
ورودی‌هــای تبــــریز زیباسازی می‌شوند

جلوگیری از هدررفت آب در ایستگاه‌های مترو

به گزارش شهریار، سامان احمدزاده با حضور در برنامه «شهریمیز» اظهار کرد: شهرداری منطقه ۶ تبریز با مساحت ۷ هزار و ۲۰۰ هکتار متر مربع بزرگ‌ترین منطقه شهرداری تبریز به شمار می‌آید.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه دروازه ورود به اروپا نیز در منطقه ما قرار دارد و هم راه‌آهن و هم فرودگاه در حوزه ماست، در همین راستا سعی کرده‌ایم برای زیباسازی ورودی شهرمان اقدامات شایسته‌ای انجام بدهیم.
شهردار منطقه ۶ تبریز تشریح کرد: ورودی اصلی جاده‌‌هایمان را نیز با تملک‌ باندهای کندرو به صورت اساسی آسفالت کرده‌ایم که همه این‌ها در زیباتر شدن ورودی‌های شهرمان برای استقبال از مسافران تاثیر زیادی دارد.
وی در ادامه درباره مشکلات شهرک صیاد شیرازی که در حوزه شهرداری منطقه ۶ قرار دارد، گفت: این شهرک شامل ۴ هزار و ۲۰۰ قطعه مسکونی است. سال گذشته طبق تاکیدات شهردار محترم، مسیر پروژه را کلنگ‌زنی کردیم و این پروژه هم‌اکنون به طول ۱ کیلومتر و به عرض ۳۵ متر در حال اجراست.
احمدزاده در بخش دیگری از سخنان خود، با اشاره به موضوع هدررفت آب در پروژه‌های تاسیس ایستگاه‌های مترو، بیان کرد: ۲ ایستگاه مترو در منطقه ما قرار دارد و برای احداث این دو ایستگاه با مسئله هدررفت آب‌های زیرزمینی مواجه بودیم که خوشبختانه توانستیم این مشکل را حل کنیم و اکنون تمام آب‌ها به صورت بهینه از طریق لوله‌ها به مصرف می‌رسند.
شهردار منطقه ۶ تبریز در پایان از انجام آسفالت پلیس‌راه تبریز-مرند خبر داد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز