روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 187
  • 761
  • 1,332,888
ورود اولین سری از تجهیزات کارخانه آسفالت به مجتمع تولیدی سازمان عمران

ورود اولین سری از تجهیزات کارخانه آسفالت جدید با حضور شهردار محترم کلانشهر تبریز نجفی وریاست محترم شورای شهر دکتر دبیری و همچنین معاونت محترم عمرانی اسحقی به مجتمع تولیدی سازمان عمران شهرداری تبریز . شهردار تبریز ضمن عرض خسته نباشید به مجموعه سازمان عمران شهرداری در سی امین سال تاسیس این سازمان با تولید و پخش بی سابقه آسفالت در چهار ماهه اول سال ۹۶ بیش از ۰۰۰ /۱۲۰ تن افزود در جهت رفاه حال شهروندان عزیز تبریز و تولید آسفالت با کیفیت اقدام به خرید یک کارخانه آسفالت ۱۶۰ تنی تمام اتوماتیک ومدرن شده است
شهردار تبریز همچنین جهت کاهش هزینه های سوخت وکاهش آلو دگی هوا از اجرای شبکه گازرسانی به طول ۹ کیلومتر به کارخانجات آسفالت مجتمع تولیدی سازمان عمران خبر داد وافزود عملیات حفاری شبکه گازرسانی شروع شده است
آقای دکتر نجفی از آماده سازی توسعه فضای سبز محوطه کارخانجات آسفالت از ۳ هکتار به ۷ هکتار با پیش بینی کاشت بیش از ۳۰۰۰ هزار اصله نهال متناسب با آب وخاک منطقه خبرداد.
گفتنی است کارخانه تولید آسفالت سازمان عمران شهرداری تبریز، در بخش‌های خرید، نصب و اجرای شبکه گازرسانی، هزینه‌ای بالغ بر ۳ میلیارد تومان در بر داشته است.‌ با برخورداری از این مزیت مهم، شهرداری تبریز به زودی از ظرفیت تولید روزانه ۲ هزار تن آسفالت برخوردار خواهد بود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز