روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 16
  • 761
  • 1,332,717
ورود دوباره غواصان به دره ارواح

مدیرسازمان آتش‌نشانی شهرستان دزفول از ادامه جست و جوها برای یافتن تنها مفقود حادثه رودخانه دز خبرداد.
عبدالحسین معظم فر با اعلام این خبرگفت: تا روز شنبه گذشته عملیات جست‌و‌جوی تنها مفقود باقیمانده حادثه مرگبار در رودخانه دز-دره ارواح- ادامه داشت ولی به دلیل اینکه احتمال پیدا شدن این گردشگر در منطقه مذکور وجود نداشت، عملیات غواصان متوقف شد. اما جست‌و‌جو به دنبال آخرین ‌مفقودی حادثه چال کندی از سر گرفته شده و از ساعت ۶ صبح دوشنبه، تیمی از غواصان آتش‌نشانی به منطقه چال کندی اعزام شده و در حال جست و جو هستند.
روز ۲۹ تیر، ۱۹ گردشگر که از اهواز به دزفول سفر کرده بودند هنگام شنا در منطقه چال کندی دزفول دچار حادثه شدند. از این گروه، ۱۳ نفر در همان روز حادثه نجات یافتند و جنازه دو نفر نیز از آب گرفته شد و یکی از چهار گردشگر مفقود شده نیز روز بعد از حادثه نجات یافت.
اما از سرنوشت سه گردشگر دیگر با گذشت هفت روز از زمان حادثه همچنان خبری نبود تا اینکه روز هشتم و سیزدهم جست و جوها، جسد دو نفر از سه گمشده پیدا شد. با این حال تلاش‌ها تا پیدا شدن تنها مفقود باقیمانده یعنی حسن غلام‌نژاد همچنان ادامه دارد.
پیش ازاین جواد کاظم نسب الباجی نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی نیز با انتقاد از توقف عملیات جست‌و‌جو برای یافتن آخرین فرد غرق شده گفته بود: «به صعب العبور بودن منطقه و مکان جست‌و‌جو واقف هستیم ولی بلاتکلیف گذاشتن اعضای خانواده آخرین مفقودی حادثه چال کندی دزفول غیر قابل پذیرش است و شخص فرماندار دزفول باید دستور دهند که جست‌و‌جو مجدد از سر گرفته شود. ضمن اینکه هیچ عذر و بهانه‌ای در این رابطه پذیرفته نیست و مسئولان مکلف به پاسخگویی به افکار عمومی هستند و مطمئن باشند هر قدمی که برخلاف اخلاق و کرامت انسانی برداشته شود بخشودنی نیست.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز