روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 792
  • 659
  • 1,438,353
ورود فراکسیون زنان به موضوع حبس ۳۰۰ زن ایرانی

عضو فراکسیون زنان مجلس از ورود این فراکسیون به موضوع حبس ۳۰۰ زن ایرانی به دلیل بدهی مالی خبر داد و بر ضرورت اعطای آزادی مشروط به زنان زندانی تاکید کرد.
فاطمه سعیدی در گفت‌وگو با خبرنگاران در واکنش به حبس ۳۰۰ زن به دلیل بدهی مالی، گفت: به نظر می رسد اغلب این زنان سرپرست خانوار باشند؛ بی شک حضور این تعداد زن در حبس آن هم به دلیل مشکلات اقتصادی و بدهی مالی به هیچ وجه مطلوب نبوده و نیاز است فراکسیون زنان مجلس و همچنین مسئولان زن به این موضوع ورود کنند و با اتخاذ تدابیر مناسب حمایت از این زنان را در دستور کار قرار دهند.
آزادی مشروط در چارچوب قوانین باید برای زنان زندانی پیش بینی شود
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه آزادی مشروط در چارچوب قوانین باید برای زنان زندانی پیش بینی شود، افزود: نیاز است زنان در منزل دوره محکومیت خود را بگذرانند.
وی با تاکید بر اینکه خیرین باید توجه بیشتری به آزادی زنان زندانی داشته باشند و بیش از پیش از آنها حمایت کنند، ادامه داد: خیرین باید تلاش بیشتری را برای آزادی زنانی که برای مشکلات مالی راهی حبس شده اند داشته باشند.
با آزادی یک زن یک خانواده نجات می یابد
این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه با آزادی یک زن یک خانواده نجات می یابد، تصریح کرد: بی شک فراکسیون زنان مجلس نیز به موضوع ۳۰۰ زن زندانی به ویژه بازدید از بند نسوان زندان ها ورود می کند؛ فراکسیون مدت ها پیش برای بازدید از بند نسوان اعلام آمادگی و تقاضا کرده است.
سعیدی ادامه داد: باید تلاش مناسبی برای چاره اندیشی برای آزادی زنانی که به دلیل بدهی و مشکلات مالی در حبس به سر می برند داشته باشیم البته اگر خیرین نیز تعامل مناسبی را داشته باشند گامی بزرگ برای آزادی این زنان برداشته خواهد شد.
تحریم علت کمبود دست بند
و پابند الکترونیکی در کشور
ورود پابند و دست بند الکترونیکی به دلیل تحریم ها با مشکل مواجه شده و در حال حاضر با کمبود این تجهیزات در کشور مواجه هستیم
عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر ضرورت استفاده از پابند الکترونیکی برای زنان، گفت: متاسفانه ورود پابند و دست بند الکترونیکی به کشور به دلیل تحریم ها با مشکل مواجه شده و در حال حاضر با کمبود این تجهیزات در کشور مواجه هستیم؛ بی شک استفاده از دست بند و پابند الکترونیکی راهکار مناسبی برای خلوت شدن زندان ها، کاهش حضور زنان در زندان ها و حضور آنها در کنار خانواده و فرزندان و تامین آرامش آنها است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز