روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۲/۳۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 62
  • 806
  • 1,045,423
وزارت خارجه در خدمت برگزاری هر چه باشکوه تر رویداد «تبریز ۲۰۱۸»

مدیر کل آسیا و اقیانوسیه وزارت خارجه گفت: علاقه مندی های زیادی برای همکاری با کشور ما در کشورهای آسیایی و اقیانوسیه وجود دارد و مطمئن هستم دوستانی که در عرصه تجارت خارجی کار می کنند می دانند که علاقه و اعتماد چه عنصر مهمی در تجارت خارجی است.
محمود فرازنده  در نشست مشترک سفرای کشورهای چین، ژاپن، ویتنام، سری لانکا،  افغانستان، تاجیکستان و فیلیپین و همچنین کارداران کشورهای گرجستان و برونئی با فعالان صنعتی و اقتصادی آذربایجان شرقی گفت: همه فعالان اقتصادی با مشکلات متعدد فعالیت اقتصادی آشنا هستند، اما تصمیم مردم ایران برای دستیابی به اهداف انقلاب بسیار جدی است.
وی به اظهارت سخیف رئیس جمهور امریکا علیه ایران اشاره کرد و گفت: تمامی مردمان اظهارات ترامپ را تقبیح کرده اند و عدم پایبندی آمریکا به توافقات خود، تجربه بزرگی برای تاریخ معاصر است. این تجربه، دیگر ملت‌ها را در وفای به عهد و پیمان آمریکا آگاه‌تر کرد.
فرازنده اظهار کرد: ما وارد مرحله جدید تری شده ایم و به دنبال دوستان جدیدی هستیم تا بتوانیم مبادلات اقتصادی خود را با کشورهای آسیا و اقیانوسیه گسترش دهیم.
وی افزود: ما با سفیران کشورهایی که در تبریز حضور دارند، توافقاتی را برای توسعه همکاری های اقتصادی داریم که از جمله آن ها همکاری در امور بانکی، فاینانس که از موضوعات داغ مذاکرات ما با طرف های خارجی است.
مدیر کل آسیا و اقیانوسیه وزارت خارجه خطاب به فعالان اقتصادی آذربایجان شرقی گفت: ما از این دیدارها باید حداکثر استفاده را داشته باشیم. ایران کشوری است که پانصد میلیون نفر همسایه دارد که بسیاری از آن ها به ما وابسته هستند و اگر از این فرصت ها استفاده نکنیم، این بازار ها از دست ما خارج خواهد شد.
فرازنده گفت: وزارت امور خارجه برای برگزاری هر چه باشکوه تر مناسبت تبریز ۲۰۱۸ در خدمتگزاری حاضر است و تمامی این رویدادهای بین المللی فرصتی برای معرفی بیشتر ظرفیت های کشور ما به جهان است.
مدیر کل آسیا و اقیانوسیه وزارت خارجه  گفت: واقعا علاقه مندی های زیادی برای همکاری با کشور ما در کشورهای آسیایی و اقیانوسیه وجود دارد و مطمئن هستم دوستانی که در عرصه تجارت خارجی کار می کنند می دانند که علاقه و اعتماد چه عنصر مهمی در تجارت خارجی است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز