روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 117
  • 933
  • 1,362,049
وزارت علوم هزینه دانشجویان نخبه را باز می گرداند

محمد غلامی در بیست و ششمین جشنواره دانشجوی نمونه که در دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد اظهار داشت: هر سال مجموعه فعالیت هایی برای انتخاب دانشجویان نمونه مد نظر بود و امسال نیز بر اساس همان روال انجام شد.
وی افزود: اگر پیشنهادی برای تکمیل و یا ارتقای این انتخاب از سوی دانشجویان و اساتید وجود دارد تقاضا می کنیم آنها را ارائه کنند تا سال آینده با نگاه وسیع تر به انتخاب دانشجویان نخبه بپردازیم.
وزیر علوم تحقیقات و فناوری با اشاره به اینکه افزایش سنوات نباید مانع از فرصت مطالعاتی دانشجویان نمونه شود گفت: بنابر این دانشجویان نمونه ای که سالهای قبل بخشی از هزینه فرصت مطالعاتی خود را پرداخت کرده اند می توانند با مراجعه به معاونت دانشجویی هزینه را باز پس گیرند.
غلامی افزود: در خصوص تقاضای جذب کار نیز مراحلی باید طی شود که از پیش تعریف شده ، اما تلاش می کنیم با توصیه هایی به هیات های جذب کنیم تا دانشجویان نخبه در اولویت قرار گیرند.
وی با تاکید بر اینکه نگاه ما به دانشجویان کشور و دانشجویان نخبه خاص و ویژه است تصریح کرد: قطعا وظیفه داریم زمینه را برای حضور موثر این دانشجویان و زمینه اشتغال آنها فراهم آوریم.
وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری به فعال سازی بسته مهارت افزایی برای فارغ التحصیلان اشاره کرد و توضیح داد: برای اشتغال فارغ التحصیلان کارگاه های مهارت شغلی را آغاز کرده ایم.
غلامی از پیگیری کارآموزی صنعتی با همکاری وزارت صنعت نیز خبر داد و خاطرنشان کرد: در جلسه ای با ستاد نیروهای مسلح مقرر شد که دانشجویان مهندسی نیز بتوانند در دوره خدمت سربازی خدمات فنی ارایه بدهند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز