روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 153
  • 852
  • 1,331,393
باید به همه وزرای پیشنهادی رأی داد

پزشکیان در خصوص احتمال رأی آوری وزرای پیشنهای در مجلس نیز یادآور شد: وزرایی که در دولت قبل بودند، به احتمال بسیار، رأی می آورند و از بین کسانی هم که معرفی شده اند، احتمال کمی وجود دارد که کسی رأی نیاورد.
نایب رئیس مجلس افزود: تجربه نشان داده است، اگر ما به این وزرا رأی ندهیم، افرادی که جایگزین آنان می شوند، افراد ضعیف تری خواهند بود و معمولا گزینه نخست، همیشه بهتر از گزینه های بعدی است. تصور من این است که اگر ما گزینه اول را حذف کنیم، گزینه ای که بعد از این گزینه معرفی می شود، به مراتب ضعیف تر خواهد بود. البته این نظر من است و شاید افراد دیگر، نظر دیگری داشته باشند و به برخی از این گزینه ها رأی ندهند، ولی به نظر من، بهتر است در همان دور نخست، به گزینه اول رأی دهیم.
وی گفت: زمانی که گزینه اولی رد می شود، فرد ناگزیر به سراغ گزینه دوم می رود. در حالت طبیعی، همیشه گزینه اول در ذهن افراد، بهترین گزینه است؛ اما وقتی گزینه ای قبول نشود، قطعا نفر بعدی، فردی ضعیف تر از گزینه اول خواهد بود.
وی گفت: شاید در این کار قصدی هم نباشد، ولی به هر حال، شناخت فردی که انتخاب می کند، تا این اندازه بوده و چون ساختار نیز مشکلاتی دارد، در نتیجه کار با ایراد پیش می رود. این هم به معنی آن نیست که افراد قوی تر در کشور وجود ندارند، بلکه نشان می دهد که شناخت رئیس جمهور و تیمی که این افراد را انتخاب می کند تا این اندازه بوده و توانسته این افراد را گلچین کند. هیچ عقل سلیمی نمی خواهد افراد ضعیف را وارد تیم خود کند؛ اما شاید برآیند تشخیص زیرمجموعه و کسانی که با آنها در ارتباط بوده، باعث این نتیجه شود؛ بنابراین، اگر رأی ندهیم به ضرر مردم تمام می شود و گزینه های ضعیف تری معرفی می شوند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز