روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
وزیر اطلاعات سفیر ورزش همگانی شد

با اعطای حکمی از سوی علی مجدآرا رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی به حجت‌الاسلام والمسلمین
سید محمود علوی وزیر اطلاعات، وی به عنوان سفیر ورزش همگانی منصوب و معرفی شد. حجت‌الاسلام علوی در این دیدار با تأکید بر فرمایشات مقام معظم رهبری بر اهمیت توسسعه ورزش همگانی در کشور تأکید کرد: «ورزش همگانی برای همه لازم است، نشاط و شادی را به جامعه تزریق می‌کند، بسیاری از معضلات اجتماعی را جلوگیری می‌کند. پیاده‌روی و کوهنوردی همراه با خانواده داروی سلامتی و حوصله کار است.» مجدآرا نیز ضمن خرسندی از حمایت وزیر اطلاعات در راه توسعه ورزش همگانی خطاب به ایشان چنین گفت: «جنابعالی مشوق خانواده‌ها و کارکنان در همه مقاطع به ورزش همگانی بوده و در گروه‌های گسترده خانواده‌ها را در رویدادهای مختلف ورزشی هدایت و رهبری کرده‌اید و در نشاط و شادی مردم ایران آثار خدمات گسترده‌ای در پهنه ایران به جای گذاشته‌اید.»

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز