روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 18
  • 338
  • 1,278,196
وزیر ورزش: شرایط میزبانی جام ملت های آسیا فراهم شد

وزیر ورزش وجوانان گفت که قرارداد باشگاه های استقلال و پرسپولیس با حامیان مالی خود تا سال ۹۹ برقرار خواهد بود و از این منظر هیچ مشکل مالی این دو تیم پر طرفدار پایتخت را تهدید نمی کند.
به گزارش وزارت ورزش و جوانان، «مسعود سلطانی فر»اظهار داشت: تمام بدهی اشخاص حقیقی و حقوقی هر ۲ باشگاه پرسپولیس و استقلال تعیین تکلیف و پرداخت شده است.
وی این را هم گفت که بدهی ها و جرایم سنگین مالیاتی ناشی از سوء مدیریت ها طی ۲۰ سال گذشته در حال برطرف شدن است.
وزیر ورزش و جوانان امیداری کرد که تا پایان سال مجوز واگذاری باشگاه های استقلال و پرسپولیس را دریافت کند.
سلطانی فر گریزی به افتتاح ورزشگاه های فوتبال در دولت های یازدهم و دوازدهم زد و گفت: اکنون شرایطی فراهم شده تا ایران بتواند میزبان مسابقات جام ملت های ۲۰۲۳ آسیا شود که درخواست میزبانی هم ارائه شد و امیدواریم با این ورزشگاه ها مجوز آن را دریافت کنیم.
وی به فینال لیگ قهرمانی جام باشگاه های آسیا در تهران اشاره کرد و افزود: رفتار تماشاگران در ورزشگاه آزادی تهران نشانگر یک بلوغ فکری بود و حتی برخی ناهنجاری های گذشته کاهش یافته و همه پرسپولیس را در حد قهرمان تجلیل کردند.
مقام عالی ورزش کشور در خصوص میزبانی مشترک ایران با قطر برای جام جهانی ۲۰۲۲ فوتبال گفت: کشورهای قدرتمند و صاحب نام پیش از آغاز مسابقات در کشورهای همجوار میزبان، اردوهایی را برگزار می‌کنند تا با شرایط آشنا شوند. ما نیز ستادی را با حضور مدیرعامل کیش و قشم تشکیل دادم و از سفیر ایران در قطر خواستیم در این ستاد حاضر شوند هفته تا بتوانیم امکانات اردوی را فراهم کنیم.
سلطانی فر به این اشاره کرد که برگزاری اردوهای تدارکاتی و میزبانی آن به سود کشورمان است و در این رهگذر می‌تواند درآمد ارزی خوبی داشته باشد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز