روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۲/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
وصول مالیات باید توام با اعتمادسازی و فرهنگ سازی باشد

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با اشاره به ضرورت گسترش فرهنگ مالیاتی در بین مردم و اعتمادسازی بیشتر در بین کسبه و مالیات دهندگان، گفت: یکی از بهترین راه ها برای وصول مالیات توام با رضایت، فرهنگ سازی مالیاتی و اعتمادسازی در بین مردم و اهالی کسبه است و برای این کار، ارتباط با مردم و جامعه باید بیشتر شود.
حجت‌الاسلام سید محمدعلی آل هاشم به مناسبت هفته فرهنگ مالیاتی در دیدار مدیران و دست اندرکاران اداره کل امور مالیاتی آذربایجان شرقی با وی اظهار داشت: پرداخت به موقع مالیات موجب آبادانی کشور و رفاه حال مردم می شود.
وی، پرداخت مالیات را یک وظیفه ملی دانست و افزود: پرداخت مالیات باید به عنوان یک وظیفه ملی تلقی شود و عدالت در وصول مالیات از اهم امورات است و وصول مالیات باید همراه با تدبیر و مدیریت باشد.
وی جایگزینی درآمدهای مالیاتی به جای درآمدهای نفتی را ضرورت اقتصاد مقاومتی دانست و گفت: در اقتصاد مقاومتی جلوگیری از وابسته شدن اقتصاد کشور به نفت از اهم امورات است .
نماینده ولی فقیه در استان افزود: افزایش تولید، رونق اقتصادی، جلوگیری از اسراف و خودکفایی و عدم وابستگی اقتصاد کشور به خارج باعث رونق اقتصادی می‌شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز