روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۱۲/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 14
  • 486
  • 1,233,010
وضعیت بیمه‎ها در کشور نیازمند ساماندهی است

طرح تحول سلامت به‎کام پزشکان به‎نام مردم تمام شد

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به اینکه وضعیت بیمه‎ها در کشور نیازمند ساماندهی است، گفت: طرح تحول سلامت به کام پزشکان بنام مردم تمام شد.
سلمان خدادادی نماینده مردم ملکان در مجلس درباره وضعیت ساماندهی بیمه‎ها در کشور، گفت: مشکلات بیمه‌ها و بیمارستان‌ها زمانی برطرف می‌شود که وزارتخانه‌های بهداشت و درمان و تعاون با همیاری یکدیگر در جهت خدمات‎رسانی به بیمه‎ها در راستای ساماندهی بهینه اقدام کنند.
نماینده مردم ملکان در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: مقرر بود برطبق طرح تحول سلامت بیماران، بیماران تنها دریافت کننده خدمات درمانی در بیمارستان‎ها باشند نه اینکه تجهیزات درمانی برای درمان خریداری کنند و به بیمارستان‎ها تحویل دهند اما هم‎اکنون بیماران در بیمارستان‎های دولتی مجبور هستند که تجهیزات و وسایل مورد نیاز پزشکی برای درمان‎شان را به بیمارستان‎ها ارائه دهند.
رفع ریشه‌ای مشکلات بیمه‌ای نیازمند تغییر نگاه وزارت بهداشت و کار و رفاه اجتماعی
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس در ادامه سخنان خود افزود: رفع مشکلات اساسی بیمه‎ها نیازمند تغییر نگاه وزارت بهداشت و کار و رفاه اجتماعی است و می‌بایست نگاه مسئولان در این خصوص علمی و کاربردی باشد.
عدم تصمیمات کارشناسی شده عمیق مانع
رفع مشکلات اساسی بیمه ها
وی گفت: نبود تصمیمات کارشناسی شده عمیق، مانع رفع مشکلات اساسی بیمه‎ها در کشور است، بطورمثال در ۴ سال گذشته پیش ار اینکه طرح تحول سلامت اجرایی شود، مردم تنها برای درمان بیمارستان‎ها مراجعه می‌کردند و هیچگونه کالاهای مورد نیاز درمان را با خود حمل نمی‎کردند تا تنها بیمار دغدعه بیماری را به دوش بکشد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز