روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 671
  • 852
  • 1,331,911
وعده رییس سازمان تامین اجتماعی برای تسهیل بیمه خبرنگاران

رییس سازمان تامین اجتماعی درباره تسهیل بیمه خبرنگاران به صدای ایران گفت: نگرانی در این زمینه وجود ندارد و تاکنون اقداماتی در این خصوص انجام شده و چناچه نیاز باشد اقدامات تکمیلی نیز انجام خواهد شد.
دکتر سید تقی نوربخش در آستانه روز خبرنگار و در پاسخ به خبرنگار اجتماعی صدای ایران بر همکاری هرچه بیستر سازمان تامین اجتماعی برای حل مشکلات خبرنگاران تاکید کرد.
وی بر انجام تفاهم نامه فی مابین سازمان تامین اجتماعی و معاونت مطبوعاتی وزارت کشور در راستای تسهیل شرایط خبرنگاران در امور بیمه ای تاکید کرد.
وی در پاسخ به سوال خبرنگار صدای ایران درباره آمادگی این سازمان به منظور سهولت در امور خبرنگاران بخصوص در ارتباط با عدم حضور خبرنگاران در محل کار حین بازدید نماینده بیمه، عنوان کرد: در این زمینه نگرانی وجود ندارد و اگر مسئله ای باشد قابل حل است.
وی گفت: نگرانی در زمینه سهولت بیمه خبرنگاران وجود ندارد و تاکنون اقداماتی در این خصوص انجام شده و چناچه نیاز باشد اقدامات تکمیلی نیز انجام خواهد شد.
پیشتر دکتر حسین انتظامی معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه ماموران سازمان تامین اجتماعی در حوزه خود از کارگاه‌های مختلف بازرسی می‌کنند؛ مطرح کرده بود: تلاش داریم در یک گفتگو با سازمان تامین اجتماعی این امر را نهادینه کنیم که دفا‌تر روزنامه‌نگاری با کارگاه‌های تولیدی تفاوت دارد و نباید نوع برخورد با این دو گروه یکسان باشد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز