روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 645
  • 721
  • 1,335,567
وقتی شعارها به شعورها توهین میکند : نمره مردودی برای فراکسیون ترک زبانان!

دولت دوازدهم با معرفی وزرای پیشنهادی به مجلس عملا دوران حیات کاری خود را آغاز کرد اما نکته ای که با دید تردید باید به آن نگریست عدم حضور وزرایی از میان قومیت ها خصوصا مردم دیار آذربایجان بود.
عدم معرفی وزیر از میان نخبگان سیاسی و مدیریتی به طور کلی قومیت ها در دولت دوازدهم را از چند منظر می توان بررسی کرد که اولین و روشن ترین مساله در این مقوله نمره مردودی فراکسیون خود خوانده و صرفا تبلیغاتی ترک زبانان مجلس بود .
بیشتر این نمایندگان در طول هفته های گذشته در گفتگو با رسانه ها بر معرفی چند وزیر از میان نخبگان سیاسی مدیریتی آذربایجان تاکید کرده اند اما گویا حرف آنها در دولت خریدار ندارد!
عدم معرفی وزرا از میان آذربایجانی ها نه از جهت سهم خواهی های مذموم قومی قبیله ای حکومت های لویی جرگه ای بلکه در جهت چرخش مدیران و حضور تمامی ظرفیت های کشور در راستای پیشرفت و آبادنی کشور است و در این میان آذربایجان به عنوان پیش قراول حرکت رو به جلوی ملت ایران همواره توانسته مردان و زنان نخبه معرفی کند.
در این میان فراکسیون تبلیغاتی ترک زبانان می توانست حتی برای یک بار هم که شده تاثیر و توان خود را به رخ بکشد تا مردم به معنای واقعی کلمه از وکالتی که آنها تفویض کرده اند راضی باشند اما گویا این فراکسیون صرفا در حد شعار تبلیغاتی مطرح بوده و با اینگونه عملکرد خود شعور ترک زبانان و مردم ایران را نشانه رفته است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز