روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 711
  • 779
  • 1,330,223
ولایتی: افزایش غیرمعقول شهریه نخواهیم داشت

رئیس هیات موسس و هیات امنا دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشجویان اطمینان داشته باشند افزایش غیرمعقول در شهریه وجود نخواهد داشت.
علی اکبر ولایتی، رئیس هیات امنا و هیات موسس دانشگاه آزاد در جمع خبرنگاران گفت: علوم پزشکی یکی از مهم‌ترین رشته‌هاست و استقبال از آن زیاد است.
او ادامه داد: در این سال‌ها به واسطه رشد کمی دانشگاه‌های علوم پزشکی به استانداردها نزدیک شدیم، اما با استانداردهای جهانی فاصله داریم. رشته‌های علوم پزشکی جزو مشکل‌ترین رشته‌ها در تاسیس برای مسئولان است، هم در علوم پایه و هم در تاسیس بیمارستان‌های علوم پزشکی.
رئیس هیات امنای درباره افزایش شهریه دانشگاه آزاد و عدم تناسب آن با امکانات این دانشگاه گفت: شهریه دانشگاه آزاد فقط ۱۰ درصد افزایش داشته که متناسب با هزینه‌هاست.
رئیس هیات موسس درباره انتصابات جدید در دانشگاه آزاد گفت: بنای من و دکتر رهبر بر این است که تا حد امکان از مدیران و استادان دانشگاه آزاد استفاده کنیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز