روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 682
  • 849
  • 1,360,594
ویزیت رایگان ۱۲۰۰ روستایی در قالب اردوی جهادی در مراغه

فرمانده سپاه ناحیه مراغه با اشاره به ارائه خدمات بهداشتی و درمانی توسط گروه های جهادی در مناطق محروم این شهرستان گفت: از ابتدای سال تاکنون یک هزار و ۲۰۰ نفر از روستائیان این شهرستان در قالب اردوهای جهادی بسیج به صورت رایگان ویزیت شده اند.
سرهنگ پاسدار رضا سامی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: طرح ویزیت رایگان در مناطق محروم و روستایی این شهرستان با همکاری بسیجیان این شهرستان در قالب ۲۰ دوره از اردوهای جهادی انجام شده است.
وی ادامه داد: این طرح فرهنگی و اجتماعی، با همکاری بسیج جامعه پزشکی و دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه در روستاهای محروم بخش های مرکزی و سراجو اجرا شده است.
سرهنگ سامی اضافه کرد: در اردوهای جهادی، گروه های متشکل از پزشکان، پرستاران، بهیاران و دانشجویان بسیجی، تشخیص، درمان و معرفی به مراکز درمانی را به صورت رایگان انجام می دهند.
وی با اشاره به اجرای طرح های جهادی توسط بسیجیان مراغه در روستاهای محروم گفت: امسال یک باب خانه ویژه محرومان نیز با مشارکت دانشجویان بسیجی دانشگاه ها و کمیته امداد این شهرستان در روستای آغجه کهل احداث و به بهره برداری رسید.
وی افزود: در راستای اجرای طرح های جهادی در روستاهای این شهرستان نیز، دانشجویان بسیجی در برداشت انواع محصولات کشاورزی از جمله برداشت گندم و نخود در مناطق محروم به صورت داوطلبانه شرکت کرده اند.
سرهنگ سامی اضافه کرد: حضور دانشجویان بسیجی دانشگاه های این شهرستان در طرح ها و اردوهای جهادی از جمله ساخت خانه ویژه محرومان، برداشت محصول، خدمات بهداشتی و درمانی به روستاییان مناطق محروم به صورت داوطلبانه بوده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز