روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۲/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
١٣ کشته و مصدوم در درگیری مردم روستا بر سر حفر چاه آب

اعتراض ساکنان روستای شهرستانک از توابع جغتای به دلیل حفر چاه آب شرب در زمین‌های این روستا سبب درگیری با مأموران نیروی انتظامی شد که تاکنون یک کشته و ١٢ مصدوم بر جای گذاشته است.
براساس پیگیری‌های خبرنگار فارس علت اصلی این حادثه انجام عملیات آب‌رسانی به روستاهای مناطق پایین جغتای بوده است که براساس تصمیم‌گیری آب و فاضلاب برای حل مشکلات آب شرب قرار بود چاه آبرسانی در روستای شهرستانک انجام شود ولی در چند روز اخیر اعتراض ساکنان این روستا را به دنبال داشته است.
پس از حضور مأموران آب و فاضلاب در روستای شهرستانک برای حفر چاه آب شرب اعتراضات ساکنان روستا منجر به تیراندازی شده که مردم با سلاح سرد به سمت مأموران نیروی انتظامی حمله کرده‌اند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز