روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۲۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 501
  • 746
  • 1,351,257
پارک‌موزه دفاع مقدس ستاد فرماندهی مهم توسعه فرهنگ ایثار و شهادت

شهردار تبریز گفت: پارک‌موزه دفاع مقدس، خارج از بحث‌های عمرانی و شهری، ستاد مهمی برای فرماندهی و بسط فرهنگ دفاع مقدس است.
به گزارش شهریار، ایرج شهین‌باهر در جلسه هم‌اندیشی با مدیرکل بنیاد حفظ و نشر ارزش‌های دفاع مقدس که در مورد بررسی آخرین وضعیت پیشرفت پروژه پارک‌موزه دفاع مقدس برگزار شد، خاطرنشان کرد: تمام مسئولان و مدیران اجرایی، در حوزه فرهنگ دفاع مقدس، وظیفه‌هایی بر عهده دارند؛ در این میان، تعامل هدفمند شهرداری و بنیاد حفظ و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، زیرساخت مهمی برای پیگیری این هدف متعالی به شمار می‌رود و پارک‌موزه دفاع مقدس ستاد فرماندهی مهم توسعه فرهنگ ایثار و شهادت است.
وی تاکید کرد: پروژه هم از نظر تقدس و همچنین از نظر نقش موثر در توسعه کاربری عمومی، حایز اهمیت است و همین امر، ضرورت همکاری شهرداری و سایر دستگاه‌های متولی را بیشتر می‌کند.
شهردار تبریز متذکر شد: متاسفانه اقدامات دستگاه‌ها و نهادی اجرایی، در حوزه فرهنگ دفاع‌مقدس، اغلب پراکنده است و آثار فاخر و اساسی، به ندرت در این حوزه دیده می‌شود؛ این در صورتی است که سایر کشورها، هزینه و وقت گسترده‌ای صرف زنده‌نگه‌داشتن تاریخ ایثار و مبارزه جنگ‌های تاریخی خود می‌کنند.
وی یادآور شد: در دوره شورای چهارم، پیگیر پروژه پارک‌موزه دفاع مقدس بودیم و امروز نیز در مسئولیت اجرایی شهر، تلاش می کنیم تا پروژه را تکمیل کنیم.
سردار جعفری، مدیرکل بنیاد حفظ و نشر ارزش‌های دفاع مقدس نیز در این دیدار با تقدیر از شهردار تبریز، خاطرنشان کرد: با همت شهرداری تبریز، شاهد بزرگترین مرکز فرهنگی شهر و یکی از زیرساخت‌های ماندگار و زیبا برای توسعه فرهنگ ایثار و شهادت هستیم.
جعفری ادامه داد: تبلیغ پروژه و اطلاع‌رسانی این ظرفیت ارزشمند از طریق رسانه ملی و تبلیغات شهری، ضرورتی است که با همکاری شهرداری تبریز، نتیجه‌بخش خواهدبود.
وی ایجاد فضاهای عمومی جنبی از قبیل شهربازی، مراکز اقامتی و رفاهی را از جمله پیشنهادها برای تکمیل این پروژه خواند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز