روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 43
  • 969
  • 1,384,319
پارک بزرگ ریه تنفسی غرب شهر تبریز است

به گزارش شهریار شهردار منطقه ۴ با بیان این مطلب افزود: کاشت درخت با هدف افزایش سرانه فضای سبز، ایجاد فضاهای مفرح و سرسبز در پارک بزرگ تبریز برای استفاده شهروندان با توجه به اثراتی که درختان بر زندگی دارد انجام می‌شود.
امجدی تصریح کرد: در راستای اجرای عملیات انبوهکاری، تسطیح و آماده سازی ۲ هکتار از اراضی پارک بزرگ تبریز توسط شهرداری منطقه ۴ آغاز گردیده که این اقدام در فازهای بعدی نیز جهت توسعه فضای سبز پارک بزرگ ادامه خواهد داشت.
وی گفت: پارک بزرگ تبریز با مساحت بیش از ۷۰۰ هکتار به عنوان یکی از بزرگترین پارک‌ های ایران و خاورمیانه مطرح است که در حال حاضر بخشی از این پارک به بهره ‌برداری رسیده و بخش ‌های دیگر آن نیز در حال احداث است.
شهردار منطقه ۴ افزود: پارک بزرگ ریه تنفسی غرب شهر تبریز بوده و همچنین یکی از ظرفیت های مهم جذب گردشگران داخلی و خارجی برای سال ۲۰۱۸ است که با طرح های توسعه در دست اجرا به یکی از بی نظیرترین مجموعه های گردشگری خاورمیانه تبدیل خواهد شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز