روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 115
  • 700
  • 1,332,055
پارک جی سونگ: ایران تیم قدرتمندی است ولی محکوم به برد هستیم

دو تیم کره جنوبی و ایران در حالی باید چندی دیگر در سئول برابر هم به میدان بروند، که شرایط برای میزبان اصلا خوب نیست. فوتبال کره جنوبی برای رسیدن به نهمین صعود پی در پی به جام جهانی با یک بحران روبرو شده است. اخراج اولی اشتلیکه از این تیم و جانشینی شین تائه یونگ یکی از پیامدهای این بحران بوده است.
پارک جی سونگ بازیکن تیم ملی کره جنوبی که مردم ایران به سبب گلهایش در انتخابی جام جهانی ۲۰۱۰ به ایران خاطره خوبی از او ندارند درباره این بازی حساس گفت: شانس صعود کره به جام جهانی ۵۰ درصد است. باید با این حقیقت کنار امد. دو بازی بسیار سخت در انتظار ما است که باید چهار امتیاز از ان به دست بیاوریم. می توانیم با برد برابر ایران و تساوی برابر ازبکستان به این مهم برسیم و به عنوان تیم دوم راهی جام جهانی شویم.
او ادامه داد: بازی با ایران بسیار سخت است. ایران تیم قدرتمندی است که شرایط را سخت می کند ولی بازی در سئول برگزار می شود و علاوه بر آن انگیزه بازیکنان کره هم بیشتر است چون صعود ایران به جام جهانی قطعی شده است. برای این دیدار محکوم به برد هستیم و باید بتوانیم ۳ امتیاز بازی را به دست بیاوریم. می توانیم از این بحران عبور کنیم. فوتبال کره همیشه در تاریخ خود این را به خوبی ثابت کرده است که توانایی عبور از بحران را دارد و من امیدوارم امسال نیز چنین اتفاقی رخ دهد و بتوانیم به جام جهانی برسیم.
کره جنوبی از سال ۱۹۹۷ نتوانسته است در خاک ازبکستان برنده شود و به همین خاطر در روز آخر بازی سختی برابر این تیم خواهد داشت. این در حالی است که سون هیونگ مین بهترین گلزن کره ای ها نیز این روزها مصدوم است تا شرایط برای کره وخیم تر از قبل نیز شود.
کره جنوبی در ۹ دوره قبلی توانسته جواز حضور در جام جهانی را به دست بیاورد ولی این بار رقابت سختی با ازبکستان برای صعود دارد. شکست برابر قطر باعث شد تا کره ای ها اکنون کار سختی برای رسیدن به جام جهانی داشته باشند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز