روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 414
  • 798
  • 1,333,913
پارک خودرو در ایستگاه ها تعدی به حقوق شهروندی است

طرح کنترل مکانیزه پارک حاشیه ای در راستای تسهیل در توقف اتوبوس و تاکسی در ایستگاهها اجرا می شود.
به گزارش شهریار به نقل از سازمان تاکسیرانی تبریز، فرخ جلالی مدیرعامل این سازمان با اعلام این خبر افزود: در راستای تسهیل در توقف اتوبوسها و تاکسی ها در ایستگاه های خود، طرح کنترل مکانیزه پارک حاشیه ای با همکاری پلیس محترم راهور، سازمان ترافیک شهرداری تبریز، شرکت واحد اتوبوسرانی و سازمان تاکسیرانی اجرا میشود.
وی ادامه داد: توقف خودروهای شخصی در حریم ایستگاه های اتوبوس و تاکسی و سد معبر یا اختلال در عبور و مرور از تخلفاتی هستند که خودروهای کنترل مکانیزه از این پس اعمال قانون نموده و از اجحاف در حقوق تاکسیرانان و اتوبوسرانان و البته شهروندان جلوگیری خواهد شد.
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تبریز گفت: پارک دوبله و عدم رعایت حریم و توقف خودروهای شخصی درمحدوده ایستگاه های تاکسی و اتوبوس برمشکلات ترافیکی شهر افزوده و موجب اختلال در مسافرگیری خودروهای عمومی و گاهآ حوادث ناگوار برای شهروندان و مسافران درون شهری می شود.
جلالی خاطر نشان کرد: خودروهای کنترل کننده پارک حاشیه خیابانها که در حال حاظرتعداد دو دستگاه از آنها بصورت پایلوت فعالیت خود را آغاز نموده اند با استفاده از دوربین نسبت به ثبت تصاویر خودروهای متخلف اقدام و تمامی اطلاعات بدست آمده را به منظور بررسی و صدور برگ جریمه به سرور مرکزی ارسال خواهند کرد .
فرخ جلالی در پایان اظهار امیدواری کرد که با اجرای این طرح و تقویت گشت های نظارتی و همکاری رانندگان محترم بتواینم گام موثری در کاهش ترافیک و آمار تصادفات و سوانح رانندگی و تسهیل در مسافرگیری خودروهای حمل ونقل عمومی برداشته و آرامش و امنیت را به شهروندان عزیز هدیه نماییم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز