روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۶/۳۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 736
  • 841
  • 1,329,469
پارک صنعت، میزبان مهربان جشنواره تابستانی

قطار پر شور و هیجان دهمین جشنواره تابستانه تبریز به پارک صنعت قراملک در منطقه ۶ شهرداری تبریز رسید.
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، در ویژه برنامه دیگری از برنامه های دهمین جشنواره تابستانی تبریز و در قالب جشن لبخند، پارک صنعت قراملک میزبان جمع کثیری از شهروندان منطقه و همچنین تعدادی از مسافران تابستانی شهر تبریز بود.
حسین آذرنیا در حاشیه برگزاری این برنامه، با اشاره به استقبال گسترده مخاطبان از این برنامه گفت: مردم خواهان برنامه هایی فرهنگی، مفرح و آموزنده هستند تا لحظات تابستانی شادی را برای آنها و خانواده هایشان رقم بزند و خاطره تابستانی خوب را برایشان ماندگار نماید.
مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز ضمن قدردانی از تمامی افرادی که با حضور در صف مقدم این تلاش فرهنگی برای شادمانی مردم شهر تلاش می نمایند، تصریح کرد: هر یک از نقاط و مناطق شهر تبریزس، با توجه به ویژگی های محیطی خود از پتانسیل بالایی در راستای غنی سازی و بهبود اوقات تابستانی برخوردارند و تمام تلاش خود را برای بهره گیری از این پتانسیل به کار بسته ایم.
به گفته آذرنیا، تا پایان دهمین جشنواره تابستانی تبریز، دیگر پارکها و بوستانهای شهر تبریز به تناوب میزبانی برنامه های جشنواره تابستانی، جشن لبخند و اتوبوس شادی را بر عهده خواهند گرفت تا تمام اقشار شهروندان از این برنامه ها استفاده نمایند.
وی همچنین توجه به مفاهیم و نکات شهروندی، توجه به قشر کودک و نوجوان و قرار گرفتن خانواده ها در محوریت موضوعی این برنامه ها را موجب افزایش گستردگی آنها دانست و ابراز امیدواری نمود این تلاشهای شبانه روزی مورد توجه و استقبال هرچه بهتر و بیشتر شهروندان قرار بگیرد و گامی در راستای توسعه شهر محسوب شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز